Fellesforbundet avdeling 65

Endre avdeling

Styret

Fellesforbundet avd 065 - styremedlemmer 2015/2016:

Cecilie Søllesvik - leder

Epost: mailto:cecilie.sollesvik@fellesforbundet.org

Telefon: 48033155

 

Sigmund Konrad Johansen - nestleder

E-post: sigmund.johansen@glamox.com

Telefon: 94298106

 

Ken Marius Pedersen - styremedlem og ungdomsleder

E-post: ken.marius@hotmail.com

Telefon: 92633361

 

Jon Ingvald Eilertsen - styremedlem

E-post: jon.eilertsen@hotmail.no

Telefon: 90196098

 

Odd Rune Kalvik - styremedlem

E-post: orkalvik@gmail.com

Telefon: 95729471

 

Charlotte Hoem - styremedlem

E-post: charlotte.hoem@gmail.com

Telefon: 92441697

 

Svein Atle Hungnes - styremedlem

E-post: klubbkontor.moxy@doosan.com

Telefon: 90976778

 

Joachim Aa. Rødal - styremedlem

E-post: joachim@hippydesign.com

Telefon: 99789309

 

Vidar Jensen - styremedlem

E-post: vidar.jensen@wistlastbuss.no

Telefon: 92483141

 

Jon Erik Rosvoll - 1 vara

E-post: jonerik.rosvoll@gmail.com

Telefon: 95870083

 

Kåre Jonny Hønsvik - 2 vara

E-post: karejonny@hotmail.com

Telefon: 92669117

 

Vidar Venås - 3 vara

E-post: vidar.venas@glamox.com

Telefon: 41574912

 

Mette Smisetfoss Ødegård  - 4 vara

E-post: mette.s.odegard@glamox.com

Telefon: 48124560

Bli medlem!

Become a member!
Vi hjelper deg med:

  • sentrale lønnstillegg
  • kollektive lokale forhandlinger
  • juridisk bistand ved behov
  • støtte til etterutdanning

...og mye, mye mer

Bli medlem