Fellesforbundet avdeling 65

Endre avdeling

Styret

Fellesforbundet avd 065 - styremedlemmer 2019/2020:

Verv

Navn

E-post

Telefon

Leder

Cecilie Søllesvik

cecilie.sollesvik@fellesforbundet.org

                                       

48033155

Nestleder

Sigmund Johansen

sigmund.johansen@glamox.com

 

94298106

 

 

 

 

Styremedlem

Joachim Aa. Rødal

joachim@hippydesign.com

 

99789309

Styremedlem

Vidar Jensen

vidar.jensen@wistlastbuss.no

 

92483141

Styremedlem

Jon Ingvald Eilertsen

Jon.eilertsen@hotmail.no

 

90196098

Styremedlem

Charlotte Hoem

charlotte.hoem@gmail.com

 

92441697

Styremedlem

Svein Atle Hungnes

sveinatleh@gmail.com

 

90976778

Styremedlem

Ken Marius Pederesen

ken.marius@hotmail.com

 

92633361

Ungdomsleder

Daniel Johnsen

d-johnsen@hotmail.com

 

98653121

 

 

 

 

1 vara

Unn Hanne Kandola

unnhanne@hotmail.com

 

92412588

2 vara

Kåre Jonny Hønsvik

karejonny@hotmail.com

 

92669117

3 vara

Christofer Edvardsen

chris.f.edvardsen@gmail.com

 

47648343

4 vara

Herbjørn Haltvik

hebbe72_@hotmail.com

 

90660211

 

 

 

 

Bli medlem!

Become a member!
Vi hjelper deg med:

  • sentrale lønnstillegg
  • kollektive lokale forhandlinger
  • juridisk bistand ved behov
  • støtte til etterutdanning

...og mye, mye mer

Bli medlem