Hopp til hovedinnhold
Kurs

Organisering for ansatte i forbundet sentralt og regionalt

Scandic Helsfyr [Se i kart]

03.02.2026 - 04.02.2026

kl. 10.00 - 16.00

Legg til i kalender

Vi inviterer til Organisering for ansatte i forbundet sentralt og regionalt den 3.-4 februar 2026 på Scandic Helsfyr, Oslo.

Målgruppe:

Ansatte i forbundets administrasjon sentralt eller i region, som jobber med å engasjere å få med seg andre, eller skal gi råd til andre som skal få med seg folk.

Tema:

Det er Kjetil Larsen, som jobber i org.avd. sentralt og Emma Watne som jobber i avd. 25, som er kursledere. De har jobba med å lære opp organisasjonsarbeidere i Fellesforbundet (og andre forbund) i flere år. Det er viktig at denne måten å tenke på, og metodikken og tilnærminga, som brukes i flere og flere avdelinger også blir kjent og brukt av ansatte i forbundet. Det er lurt å ha samme forståelse gjennom hele organisasjonen.

Det betales ikke tapt arbeidsfortjeneste for kurset. Kontering for kurset er 95-1-INTOPPL

Praktisk informasjon:

  • Fellesforbundet dekker reiseutgifter og oppholdet på hotellet (hotellrom bookes av Fellesforbundet for alle deltakere).
  • Flybilletter bestilles når opptaksbrevet er mottatt (informasjon om dette i opptaksbrevet som sendes ut noen uker før kursstart).
  • Det benyttes elektronisk reiseregning på kurset/konferansen (informasjon om dette vil bli sendt ut til deltakerne). Organisering for ansatte i Fellesforbundet
  • Det betales ikke tapt arbeidsfortjeneste for kurset. Kontering for kurset er 95-1-INTOPPL

Program

Kommer

Spørsmål om kurset?

Har du spørsmål om kurset, ta kontakt med Kjetil Larsen pr. e-post eller mob. 951 21 541

Spørsmål om påmelding og andre praktiske forhold, ta kontakt pr. e-post. 

Påmelding

Påmeldingsfristen er 2. januar 2026

Meld deg på her!